pralko-suszarki
Pralko-suszarka B5DFT584427WPB
- Poziom hałasu: 76
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi, Przeciw zalaniu
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
1 729.54 zł / szt
2 127.33 zł gross
Pralko-suszarka B5DFT584427WPB
- Silnik inwerterowy ProSmart: wysoka sprawność, wysoka trwałość, niski poziom hałasu.
- Program Wash & Wear: 1 kg prania, gotowy do założenia w 1 godzinę.
- Program Hygiene+ Wash & Dry: ultrahigieniczne rezultaty w każdej temperaturze.
- Program DrumClean+: czysty i świeży bęben.
- AquaWave: falowy ruch bębna zapewnia delikatniejsze pranie i suszenie.
Technical Specifications
| Brand | Beko |
|---|---|
| Poziom hałasu | 76 |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi, Przeciw zalaniu |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Programy i opcje prania | Wełna, Koszule/Bluzki |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Programy i opcje suszenia | Syntetyki |
| Ilość programów prania | 15 |
| Klasa energetyczna z suszeniem | D |
| Waga | 64 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 57 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Załadunek suszarki | 5 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 68000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 650 x 590 x 885 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |