pralko-suszarki
Pralko-suszarka B5DBT68547W
- Poziom hałasu: 71
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
1 666.87 zł / szt
2 050.25 zł gross
| Weight | 66000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 650 x 590 x 870 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beko |
|---|---|
| Poziom hałasu | 71 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Zabezpieczenia | Przeciw zalaniu |
| Programy i opcje prania | Stain Expert, Zimne pranie 15°C |
| Klasa energetyczna suszenia | D |
| Klasa energetyczna z suszeniem | D |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 82 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 56 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Załadunek suszarki | 5 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy, biało-czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |