pralko-suszarki
Pralko-suszarka A1WDS8514DLiStH
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: C
- WiFi: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
1 673.11 zł / szt
2 057.93 zł gross
| Weight | 60000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 660 x 660 x 780 cm |
Technical Specifications
| Brand | Amica |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | C |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 15 |
| Pojemność bębna | 54 |
| Szerokość otworu załadunkowego | 33 |
| Szerokość okna | 48 |
| Programy i opcje prania | Bawełna/EcoBawełna, Płukanie + wirowanie |
| Zabezpieczenia | Kontrola wyważania wsadu |
| Poziom hałasu wirowania | 41 - 45 dB |
| Programy i opcje suszenia | Air Wash |
| Klasa energetyczna suszenia | D |
| Klasa energetyczna z suszeniem | D |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 84.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 45.7 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Załadunek suszarki | 5 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |