pralki
Pralka WAN2823APL
- Poziom hałasu: 72
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
1 485.80 zł / szt
1 827.53 zł gross
Pralka WAN2823APL
Energooszczędna pralka Bosch z trwałym silnikiem EcoSilence oraz programem parowym usuwającym zagniecenia.
- Program parowy: redukuje zagniecenia nawet o 50%.
- ActiveWater Plus: do 50%: oszczędności, dzięki dostosowaniu ilości pobieranej wody do wielkości załadunku.
- Silnik EcoSilence Drive: z opcją dodatkowej, 10-letniej, bezpłatnej gwarancji.
- SpeedPerfect: perfekcyjna czystość w czasie krótszym nawet do 65%
- Start/Pauza: jakieś zapomniane rzeczy? Po prostu dodaj je do pralki.
| Weight | 80000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 630 x 700 x 880 cm |
Technical Specifications
| Brand | Bosch |
|---|---|
| Poziom hałasu | 72 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Zabezpieczenia | Blokada panelu sterowania |
| Programy i opcje prania | Delikatny |
| Pojemność bębna | 65 |
| Waga | 66.8 |
| Pozostałe parametry | Cichy i energooszczędny silnik typu BLDC - EcoSilence Drive |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.8 |
| Głębokość | 59 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |