Pralka W3NGPI62SBS/PL
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi, Przed przelaniem
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Programy i opcje prania: Wełna, DownWear
- Full specification
W3NGPI62SBS/PL
Silnik Inverter PowerDrive
Mocny, ale cichy silnik
Cichy, ale bardzo wydajny silnik został zaprojektowany, aby zapewnić długą żywotność pralki, oszczędzając energię przy każdym cyklu.
SteamTech
Eliminacja alergenów i bakterii
Technologia pary o wysokiej temperaturze dociera głęboko do włókien tkanin, skutecznie eliminując alergeny, bakterie i wirusy. To potężne działanie odkażające zapewnia, że pranie jest higienicznie czyste i wolne od czynników drażniących, radząc sobie nawet z najmniejszymi niepożądanymi zanieczyszczeniami.
DrumClean
Zawsze przyjemnie pachnące pranie
Pranie z użyciem proszku do prania w niższych temperaturach może prowadzić do idealnych warunków dla rozwoju bakterii, które z kolei mogą powodować nieprzyjemny zapach prania. Program DrumClean eliminuje wszelkie bakterie we wnętrzu pralki i zapewnia, że pranie zawsze będzie pachniało świeżością.
DelayEnd
Pranie we właściwym czasie
Zaprogramuj koniec procesu prania z wyprzedzeniem i pozwól pralce pracować wtedy, gdy jest to najwygodniejsze, na przykład gdy energia elektryczna jest tańsza. Ubrania zostaną wyprane do wcześniej ustawionego poziomu i będą gotowe do suszenia
ChildLock
Zabezpieczenia dla ciekawskich dzieci
Podczas prania drzwi pozostają zablokowane, uniemożliwiając ich otwarcie nawet najbardziej ciekawskiemu dziecku. Dla dodatkowej ochrony panel sterowania można zablokować, naciskając specjalną kombinację klawiszy, uniemożliwiając przypadkową zmianę ustawień.
Technical Specifications
| Brand | Gorenje |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi, Przed przelaniem |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Programy i opcje prania | Wełna, DownWear |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 15 |
| Pojemność bębna | 43 |
| Waga | 57 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 43.5 |
| Klasa energetyczna | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 59000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 495 x 650 x 880 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |