pralki
Pralka TW-BK100GF4PL(WK) 9kg
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- WiFi: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
2 066.00 zł / szt
2 541.18 zł gross
Pralka TW-BK100GF4PL(WK) 9kg
Zainspirowana japońskim duchem Takumi oraz tradycyjną jakością japońskiego rzemiosła pralka w klasie energetycznej A TOSHIBA T15 łączy w sobie nowoczesny, elegancki wygląd z niezwykłą wydajnością prania, zapewniając lepsze wrażenia z prania i większy komfort w domu.
Zastowane technologie:
- GREATWAVES - dla prania w niskiej temperaturze.
- Ultra Fine Bubble - dla podniesienia jakości prania.
- CycloneMix - technologia, która znacznie zwiększa rozpuszczalność detergentu, dzięki wirnikowi w szufladzie poprawiając w ten sposób skuteczność prania.
- Smart Control - dla kontrolowania pralki za pomocą smarftfona.
| Weight | 70000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 660 x 680 x 875 cm |
Technical Specifications
| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Zabezpieczenia | Przedwczesne otwarcie drzwi |
| Programy i opcje prania | Sport |
| Waga | 71 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 59.5 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |