pralki
Pralka slim BM3WFU3821WBW
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Klasa głośności: B
- Full specification
Status: Out of stock
1 223.47 zł / szt
1 504.87 zł gross
| Weight | 66000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 565 x 650 x 885 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beko |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 15 |
| Programy i opcje prania | Mix, Czyszczenie bębna |
| Zabezpieczenia | Przeciw zalaniu |
| Waga | 65 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 51.8 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |