Nowości i zapowiedzi
Pralka przemysłowa AWGB 1012S PRO
- Liczba programów: 15
- Prędkość obrotowa: 1200
- Waga: 81
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
3 765.77 zł / szt
4 631.90 zł gross
Pralka przemysłowa AWGB 1012S PRO
- Doskonała wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo
- Duży otwór załadunkowy
- Silnik inwerterowy BPM (bezszczotkowy, trwały)
- Bęben ze stali nierdzewnej
- Certyfikat WRAS na komponenty
- Żywotność do 5000 cykli
- Zgodność z dyrektywą maszynową 2006/42/EU
| Weight | 80000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 650 x 650 x 890 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beko |
|---|---|
| Liczba programów | 15 |
| Prędkość obrotowa | 1200 |
| Waga | 81 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pojemność | 75 |
| Wysokość | 84.5 |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 63 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Załadunek | 10 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |