Pralka do zabudowy CBW 27D1E-S
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Klasa głośności: B
- Full specification
SMART
Pralki Candy w zabudowie zostały stworzone tak, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzyści przy minimalnej ilości strat. Twój komfort to nasza mantra: dlatego zawsze o tym pamiętamy, projektując nasze nowe urządzenia.
ROZBUDOWANA AUTOMATYKA WAGOWA
Nasze urządzenia minimalizują ilość zużywanej energii elektrycznej, zmniejszając równocześnie ilość odpadów. Rozbudowane czujniki wagowe wykrywają wielkość ładunku i automatycznie dostosowują ilość zużywanej wody i energii elektrycznej. Dzięki tym urządzeniom zużycie wody, czasu i energii elektrycznej może być nawet o 70% mniejsze!
SZYBKIE: 14', 30', 44', 59' MINUTOWE PROGRAMY
Najlepsze połączenie czasu i wydajności. Pralki Candy pozwalają wybierać między nie mniej niż czterema cyklami, które trwają krócej niż godzinę, ale są w 100% skuteczne.
WYELIMINUJ BAKTERIE
Ten program usunie wszelkie bakterie i zabrudzenia z odzieży, piorąc ją w temperaturze 60°C, z dodatkowym użyciem wody, by zapewnić kompletne czyszczenie.
ZADBAJ O SWOJE WEŁNIANE UBRANIA
Cykl zaprojektowany specjalnie dla wyrobów wełnianych. Pulsujący ruch bębna dba o ubrania z delikatnością prania ręcznego. (Maksymalne obciążenie: 2Kg. Odzież musi być oznakowana jako nadająca się do prania w pralce.) Zatwierdzone przez Woolmark.
MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ
Z funkcją opóźnionego startu pranie będzie gotowe, kiedy tylko zechcesz. Pozwala ona zaprogramować początek cyklu prania z maksymalnym opóźnieniem do 24 godzin. Koniec z obawami o nieprzyjemne zapachy powstające w wyniku pozostawienia mokrej bielizny wewnątrz pralki. Koniec z marnowaniem zużycia energii.
ZMNIEJSZ ZUŻYCIE ENERGII
Ta pralka, zgodnie z nową etykietą energetyczną, jest urządzeniem klasy D i w porównaniu z klasą G, zmniejsza zużycie o co najmniej 24%, oszczędzając energię, pieniądze i dbając o środowisko.
| Weight | 67500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 570 x 630 x 850 cm |
Technical Specifications
| Brand | Candy |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | B |
| Ilość programów prania | 16 |
| Pojemność bębna | 58 |
| Programy i opcje prania | Szybki 30' |
| Waga | 65.5 |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 82 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 53 |
| Klasa energetyczna | D |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 7 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |