pralki
Pralka BTWL60400EEN
- Poziom hałasu: 78
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Programy i opcje prania: Wełna
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
1 064.46 zł / szt
1 309.29 zł gross
| Weight | 54000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 680 x 440 x 940 cm |
Technical Specifications
| Brand | Indesit |
|---|---|
| Poziom hałasu | 78 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Programy i opcje prania | Wełna |
| Klasa głośności | C |
| WiFi | Nie |
| Waga | 53 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 90 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 40 |
| Głębokość | 60 |
| Klasa energetyczna | C |
| Kierunek otwierania | góra |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1000 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |