Pralka BM1WFU39225WPB
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- Full specification
Pralka BM1WFU39225WPB
Program StainExpert
Dokładne czyszczenie 24 rodzajów plam
Możesz odstawić ocet, sok z cytryny i płyn do naczyń. Ich miejsce jest w kuchni - a miejscem do walki z zabrudzonymi ubraniami jest pralka z programem StainExpert. Bez względu na to czy mowa o kawie, keczupie czy czekoladzie, program StainExpert został zaprojektowany specjalnie z myślą o usuwaniu aż 24 różnych rodzajów plam, dzięki czemu nie trzeba już wstępnie wywabiać żadnych z nich.
AquaWave
Falowy ruch bębna zapewnia delikatniejsze pranie i suszenie
Pranie może źle wpływać na ubrania. Prezentujemy zakrzywione szklane drzwi systemu AquaWave i specjalnie zaprojektowane łopatki, które przy pomocy ruchu falowego przemieszczają ubrania wewnątrz bębna, zapewniając delikatniejsze pranie i zwiększając jego skuteczność. Następnym razem, gdy ktoś pochwali Twój strój, a Ty odpowiesz Ten stary ciuch? - może się okazać, że się nie mylisz.
| Weight | 67000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 650 x 565 x 885 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beko |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 15 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Programy i opcje prania | Wirowanie + Wypompowanie |
| Waga | 66 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 51.8 |
| Klasa energetyczna | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |