Pralka BM1WFU37225WW
- Poziom hałasu: 74
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- Full specification
Pralka BM1WFU37225WW
SteamCure - Usuwanie plam za pomocą pary
Technologia SteamCure wykorzystuje parę podczas prania dla jeszcze lepszego efektu. Para dodana na początku cyklu pomaga usuwać najtrudniejsze zabrudzenia, z kolei zaaplikowania na końcu zmniejsza zagniecenia. Wysoka temperatura pary pozwala trwale i efektywnie usunąć wszelkie plamy, bez konieczności stosowania dodatkowych detergentów.
Program StainExpert - Dokładne czyszczenie 24 rodzajów plam
Możesz odstawić ocet, sok z cytryny i płyn do naczyń. Ich miejsce jest w kuchni - a miejscem do walki z zabrudzonymi ubraniami jest pralka z programem StainExpert. Bez względu na to czy mowa o kawie, keczupie czy czekoladzie, program StainExpert został zaprojektowany specjalnie z myślą o usuwaniu aż 24 różnych rodzajów plam, dzięki czemu nie trzeba już wstępnie wywabiać żadnych z nich.
| Weight | 61000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 515 x 650 x 885 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beko |
|---|---|
| Poziom hałasu | 74 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 15 |
| Programy i opcje prania | Wirowanie + Wypompowanie |
| Zabezpieczenia | Przedwczesne otwarcie drzwi |
| Waga | 65 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 50 |
| Klasa energetyczna | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 7 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |