karuzele i pozytywki
Pozytywka Lew 18 cm
- Bezpieczeństwo:
- Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie oraz doczepione metki wraz z plastikowymi łącznikami.
- Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki prz
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
9327
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
32.90 zł / szt
40.47 zł gross
Pozytywka Lew 18 cm
Ta urocza pozytywka jest przeznaczona dla najmłodszych dzieci, idealna dla dziewczynek i chłopców, już od pierwszego miesiąca życia. Wykonana z miękkiego pluszu oraz tworzywa sztucznego, zapewniających bezpieczeństwo i komfort podczas zabawy.
Pozytywka ma wysokość 18 cm, co sprawia, że jest idealna do przytulania i zabawy dla maluszków.
Technical Specifications
| Brand | TULILO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 9327 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Wymiary | Wysokość: 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Materiał | Plusz |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Weight | 180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 170 x 215 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |