PowerBank
Powerbank 20.000 PD
- Typ baterii: Wewnętrzna
- Porty USB: 1 x USB Type-C
- Wymiary:
28 x 150 x 68 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
97.55 zł / szt
119.99 zł gross
Avala Szybki PD powerbank PD 20 000 mAh
Powerbank PD o pojemności 20 000 mAh z wyświetlaczem LED do ładowania w drodze.
Zwiększ moc
Ładuj nawet trzy urządzenia jednocześnie z powerbankiem Avala o pojemności 20 000 mAh. Dzięki konstrukcji umożliwiającej bezpieczne korzystanie w samolocie, portowi USB-C PD o mocy 20 W oraz dwóm dodatkowym portom USB-A szybkie ładowanie masz zawsze pod ręką czy to w drodze do pracy, czy 10 kilometrów nad ziemią.
Bądź na bieżąco
Jasny wyświetlacz LED Avala pokazuje poziom naładowania baterii (0-100%), a zielona dioda sygnalizuje szybkie ładowanie. Dodatkowo powerbank jest wyposażony w praktyczny kabel USB-C o długości 30 cm, dzięki czemu zawsze możesz go naładować.
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Porty USB | 1 x USB Type-C |
| Wymiary | 28 x 150 x 68 mm |
| Waga | 410 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność baterii | 20000 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 477 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 x 130 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |