Pompa wody WP1001 1000W
- Moc: 1000
- Temperatura (maks.): 35
- Maksymalny przepływ: 16000
- Full specification
Pompa do wody brudnej WP1001
Pompa zatapialna WP1001 marki Blaupunkt to niezawodne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w przydomowych ogrodach lub gospodarstwach rolnych. Może być wykorzystywana do przepompowywania wody zarówno czystej, jak i brudnej. Model ten jest idealny do zadań specjalnych tj. wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń, basenów, przydomowych studni lub oczka wodnego. Doskonale sprawdzi się także do nawadniania działek, pól oraz ogrodów. Klasa wodoodporności IPX8 zapewnia bezpieczną pracę urządzenia w pełnym zanurzeniu, a zastosowane w urządzeniu zabezpieczanie termiczne skutecznie chroni pompę przed przegrzaniem i przeciążeniem. Wyłącznik pływakowy doskonale zapobiega pracy urządzenia na sucho, a gdy poziom wody ponownie wzrośnie nasza pompa natychmiast wróci do pracy. Blaupunkt WP1001 to nie tylko komfort pracy ale również błyskawiczna pomoc w sytuacjach awaryjnych.
| Weight | 5000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 215 x 368 cm |
Technical Specifications
| Brand | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 1000 |
| Temperatura (maks.) | 35 |
| Maksymalny przepływ | 16000 |
| Rodzaj | Pompy |
| Wymiary | 22 x 37 x 16 cm |
| Waga | 4.5 |
| Zasilanie | 230-240 V ~ 50 Hz |
| Długość przewodu zasilającego | 10 |
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |