Półka RX418 4-HDD rack 1U
- Pasuje do:
- Seria 21:RS1221RP+, RS1221+
- Seria 20:RS820RP+, RS820+
- Seria 19:RS1219+, RS819
- Seria 18:RS818RP+, RS818+
- Seria 16:RS816
- Seria 15:RS815RP+, RS815+, RS815
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 5°C do 35°C (40°F do 95°F)
- Temperatura przechowywania: -20°C do 60°C (-5°F do 140°F)
- Wilgotność względna: 5% do 95% RH
- Maks. liczba dysków: 4
- Full specification
Expansion Unit RX418
4-kieszeniowa jednostka rozszerzająca do montażu stelażowego w obudowie 1U dla serwera RackStation w obudowie 1U.
Rozszerzanie pojemności pamięci masowej
Gdy pojemność pamięci masowej serwerów Synology RackStation w obudowie 1U osiągnie swoje granice, jednostka rozszerzająca Synology RX418 umożliwia jej łatwe rozszerzenie poprzez dodanie do systemu 4 dysków SATA 3,5"/2,5. Jednostkę Synology RX418 można również stosować jako dedykowane miejsce docelowe kopii zapasowych serwera Synology RackStation w obudowie 1U, zapewniające kompleksową ochronę danych.
Niezawodna konstrukcja typu "plug-and-play"
Wystarczy podłączyć jednostkę Synology RX418 do odpowiedniego serwera Synology RackStation, aby była gotowa do użycia. Dyski znajdujące się w podłączonej jednostce Synology RX418 działają tak, jakby były wewnętrznymi dyskami podłączonego serwera Synology NAS i można zarządzać nimi bezpośrednio w systemie DiskStation Manager (DSM) firmy Synology bez instalowania dodatkowego oprogramowania.
Ochrona środowiska i łatwe zarządzanie
Nagradzany system Synology DSM zapewnia dostęp do intuicyjnego interfejsu użytkownika umożliwiającego łatwe zarządzanie systemem. Funkcję hibernacji dysku można skonfigurować w systemie DSM w taki sposób, aby dyski były automatycznie przełączane w tryb hibernacji po upływie określonego czasu nieaktywności systemu. Pozwala to nie tylko oszczędzać energię, ale sprzyja także wydłużeniu żywotności zainstalowanych dysków.
| Weight | 5940 kg |
|---|---|
| Dimensions | 535 x 395 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | Synology |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary |
|
| Waga | 4.28 |
| Pozostałe parametry | Natężenie dźwięku: 25.1 dB(A) |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. pojemność dysków | 64 |
| Ważne | Uzyskaj cenę specjalną na ten produkt wypełniając formularz rejestracji projektu. Odeślij do swojego handlowca lub maciej.michalak@ab.pl |
| Gniazda we/wy | 1 x eSATA |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Wentylator | 4 cm |
| RAID | Tak |
| Interfejs sieciowy | Nie |
| Obudowa | Rack 1U |
| Typ dysku | HDD |
| Interfejs dysku | SATA |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |