etui/torby
Pokrowiec SafeFit 9-10.5cala Rotating Case Black
- Wymiary:
27.5 x 20.5 x 2 cm
- Waga: 0.5
- Materiał: Poliuretan
- Full specification
Status: Out of stock
115.97 zł / szt
142.64 zł gross
Codzienne wstrząsy i upadki nie stanowią problemu dla obracanego o 360 stopni etui Safe Fit Universal 9-10,5 cala. Dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak obrót o 360 stopni i pochłaniające wstrząsy narożniki, które wyginają się, zapewniając idealne dopasowanie do urządzenia 9-10,5 cala, ta obudowa chroni urządzenie przed drobnymi zadrapaniami i wgnieceniami.
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 200 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Targus |
|---|---|
| Wymiary | 27.5 x 20.5 x 2 cm |
| Waga | 0.5 |
| Materiał | Poliuretan |
| Typ | etui - klapka |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 10,5'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |