pojazdy
Pojazd Strażak Sam Venus 2.0
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
109251094038
- Full specification
Status: Out of stock
79.92 zł / szt
98.30 zł gross
Strażak Sam Venus 2.0
Pojazd strażacki Venus 2.0 z najnowszej już 13 serii animacji o dzielnym bohaterze. Pojazd posiada funkcje świetlne i dźwiękowe, które wzbogacą doświadczenia zabawy odgrywania misji ratunkowej. Dzięki funkcji strzelania strzałą wodną zgasisz ogień nawet w wysokim budynku. Otwierane drzwi sprawią, że dołączona figurka Penny będzie mogła prowadzić pojazd na miejsce wypadku. W otwieranym bagażniku i wysuwanym schowku znajdują się wszystkie potrzebne do akcji akcesoria, kóre pozwolą ugasić każdy pożar. Dołączona figurka Penny z ruchomymi rękami i nogami.
Technical Specifications
| Brand | Simba |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 109251094038 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Serial TV/Film kinowy | Tak |
| Rodzaj | Bajkowe |
| Marka | Strażak Sam |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16,5 x 26 x 16,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 19 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 575 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 x 165 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |