pojazdy
Pojazd MB Sprinter miejska śmieciarka
- Bezpieczeństwo:
- Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy.
- Niebezpieczeństwo zadławienia się z powodu małych, łatwych do połknięcia części.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
BR-02682
- Full specification
Status: Out of stock
178.98 zł / szt
220.15 zł gross
Pojazd śmieciarka MB Sprinter City garbage truck
Pojazd śmieciarka MB Sprinter City garbage truck to propozycja od renomowanego producenta BRUDER, co gwarantuje wysoką jakość wykonania i trwałość zabawki. Pojazd został realistycznie odwzorowany i zaprojektowany z dbałością o detale. Dzięki skali 1:16, dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi pracownicy utrzymania czystości. Pomarańczowy kolor nadaje mu jeszcze bardziej realistycznego wyglądu, co z pewnością przypadnie do gustu małym fanom pojazdów.
Technical Specifications
| Brand | BRUDER |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | BR-02682 |
| Rodzaj | Śmieciarki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Skala | 1:16 |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Wymiary | 44 x 16,5 x 20 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Weight | 1555 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 500 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |