Poduszka rozgrzewająca SHP31
- Moc: 100
- Regulacja temperatury: Tak
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Full specification
Elektryczna poduszka rozgrzewająca SHP31
Gwarancja relaksu, odprężenia i ciepła w zimne dni!
- Moc maksymalna: 100 W
- Materiał przyjemny w dotyku
- 4 poziomy grzania (40 °C, 50 °C, 55 °C, 60 °C)
Rozgrzewająca poduszka elektryczna SHP31 marki PRIME3 równomiernie rozprowadza ciepło po wybranej partii ciała, tak aby wspomóc je, gdy bolą mięśnie lub wróciliśmy zziębnięci z dworu. Wielkość poduszki 45 x 40 cm sprawia, że można ją przykładać w dowolne miejsce i poczuć ukojenie i odprężenie w szyi, karku, plecach.
Poduszka SHP31 została wykonana z przyjemnego w dotyku poliestru. Posiada ona przełącznik, umieszczony na łatwym w obsłudze pilocie, do wyboru jednego z 4 poziomów grzania (40°C, 50°C, 55°C, 60°C). Jeśli ułożysz ją w swoim łóżku i zdarzy Ci się zasnąć - poduszka, dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem, wyłączy się po 90 minutach pracy.
Moc 100 W sprawia, że poduszka rozgrzewająca SHP31 bardzo szybko się nagrzewa. Poszewkę poduszki można prać w pralce, co dopełnia komfortu jej użytkowania.
Technical Specifications
| Brand | PRIME3 |
|---|---|
| Moc | 100 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Stopnie regulacji | 4 |
| Wymiary | 45 x 40 cm |
| Waga | 0.9 |
| Funkcje specjalne |
|
| Timer | Nie |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Weight | 1075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 475 x 420 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |