podstawki/uchwyty
Podstawka pod obudowę PC
- Obciążenie (maks.): 20
- Szerokość (min.): 155
- Szerokość (maks.): 255
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
49.00 zł / szt
60.27 zł gross
Podstawka mobilna pod obudowę PC 155-255 mm czarna
- Zapewnia oszczędność miejsca oraz łatwy dostęp do komputera PC
- Chroni przez rozlaną cieczą na podłodze oraz kurzem
- Wyposażona w cztery kółka (2 z hamulcem)
- Możliwość regulacji szerokości
- Gwarancja: "Lifetime Warranty"
| Weight | 1000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 118 x 230 x 335 cm |
Technical Specifications
| Brand | Manhattan |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 20 |
| Szerokość (min.) | 155 |
| Szerokość (maks.) | 255 |
| Wymiary | 33 x 30 x 9,5 cm |
| Waga | 0.85 |
| Pozostałe parametry | Konstrukcja z plastiku HIPS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |