Podstawka chłodząca NOTEPAL U3 PLUS
- Poziom hałasu: 23
- Wymiary:
435 x 333 x 76 mm
- Waga: 1.1
- Full specification
NotePal U3 Plus jest to prosty zestaw chłodzący podnoszący komputer do kąta odpowiedniego dla lepszej pracy oraz pozycji użytkownika.
Rozbudowana konstrukcja siatki aluminiowej zapewnia szybkie rozpraszanie ciepła i zapobiega przegrzewaniu się laptopa. Smukła i lekka konstrukcja daje swobodę transportowania w każde miejsce pracy i zabawy. Specjalna konstrukcja szybkiego demontażu i instalacji wentylatorów oraz regulacja miejsca ich montażu zapewniają chłodzenie najbardziej wrażliwych elementów komputera.
Najważniejsze cechy:
- Smukła i lekka konstrukcja zapewnia doskonałą mobilność.
- Unikatowo wytrzymała konstrukcja zapewnia długi czas pracy.
- Może służyć jako ochrona komputera podczas transportu i przechowywania.
- Ergonomiczna konstrukcja zapewnia lepszy kąt pracy oraz polepsza postawę użytkownika.
- Doskonały projekt zapobiegający przegrzaniu się komputera.
| Weight | 1374 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 380 x 480 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 23 |
| Wymiary | 435 x 333 x 76 mm |
| Waga | 1.1 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Pozostałe informacje | - Wentylatory: 80x80x10mm x3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |