podkładki pod mysz/klawiaturę
Podkładka pod mysz MP-GAMEPRO-S Gaming
- Przeznaczenie: Gaming
- Podkładka pod nadgarstek: Nie
- Wymiary:
200 x 250 x 3 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
8.68 zł / szt
10.68 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Przeznaczenie | Gaming |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Wymiary | 200 x 250 x 3 mm |
| Pozostałe parametry | Materiał: naturalna pianka gumowa + tkanina |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 55 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |