podstawki/podstawki chłodzące
Podkładka chłodząca GXT 1126 AURA
- Prędkość wentylatora (maks.): 700
- Przepływ powietrza: 68
- Hub USB: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
127.80 zł / szt
157.19 zł gross
Podstawka chłodząca pod laptop Trust GXT 1126 AURA
Podświetlana wielokolorowo podstawka chłodząca zapewniająca chłodzenie laptopa podczas najbardziej gorących sesji grania.
| Weight | 1231 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 440 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 700 |
| Przepływ powietrza | 68 |
| Hub USB | Nie |
| Głośność | 30 |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 421 x 312 x 26 mm |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Podświetlanie wielokolorowe |
| Wentylator | 20 cm |
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |