Płyty główne
Płyta główna B850M D3HP
- Model:
B850M D3HP
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Liczba gniazd DDR5: 4
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
419.87 zł / szt
516.44 zł gross
Tryb X3D Turbo
Uwolnij wydajność gier nowej ery dzięki aktywacji jednym kliknięciem.
Unikalne parametry optymalizacji trybu X3D Turbo pozwalają nawet procesorom Ryzen 9000 X3D na zwiększenie wydajności gier i procesorom Ryzen 9000 bez X3D osiągnąć podobny poziom wydajności gier, jak ich odpowiedniki Ryzen X3D. Ciesz się płynniejszą rozgrywką, wyższą liczbą klatek na sekundę i mniejszym opóźnieniem dzięki innowacji BIOS-u GIGABYTE - trybowi X3D Turbo.
- Tryb X3D Turbo, który uwolni wydajność gier nowej ery
- Gniazdo AMD AM5: obsługuje procesory AMD Ryzen serii 9000 / 8000 / 7000
- Cyfrowe rozwiązanie VRM 5+2+2 faz
- Dwukanałowa pamięć DDR5: 4*DIMM z obsługą modułu pamięci AMD EXPO
- EZ-Latch: gniazdo PCIe x16 z konstrukcją Quick Release
- Przyjazny interfejs użytkownika: Multi-Theme, sterowanie wentylatorem AIO i automatyczne skanowanie Q-Flash w BIOS-ie i oprogramowaniu.
- Ultraszybkie przechowywanie: 2*gniazda M.2, w tym 1* PCIe 5.0 x4
- Szybka sieć: GbE LAN
- Rozszerzona łączność: 2*DP, HDMI
Technical Specifications
| Brand | Gigabyte |
|---|---|
| Model | B850M D3HP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x Adresowalna dioda LED |
| Wymiary | 24.4 cm x 24.4 cm |
| Oprogramowanie |
|
| Maks. wielkość pamięci | 256 |
| Chipset | AMD B850 |
| Interfejs sieciowy | Realtek GbE LAN chip (1 Gbps/100 Mbps/10 Mbps) |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | Złącza rozszerzeń
|
| Grafika | Zintegrowany procesor graficzny z obsługą grafiki AMD Radeon:
|
| Karta dźwiękowa |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 7 |
| Bios |
|
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 7 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 0 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Port / Złącze COM | Nie |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | AMD |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| RAID | Tak |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Format płyty | micro ATX |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Oznaczenia | |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 2.0 |
| Weight | 990 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 265 x 270 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |