Płyta ceramiczna EHF16240XK
- Ruszty: Nie dotyczy
- Moc całkowita: 6.5
- Informacje o płycie :
- Moc/średnica - pole lewe przednie: 2300W/210mm
- Moc/średnica - pole lewe tylne: 1200W/145mm - Full specification
Electrolux EHF16240XK
Niewielkie elementy sterujące dla zapewnienia większej ilości miejsca na płycie
Te dotykowe elementy sterujące zaprojektowano w taki sposób, aby zajmowały jak najmniej miejsca i nie tracąc nic na czytelności, zapewniały Ci więcej przestrzeni do gotowania.
Łatwy dostęp do wszystkich elementów sterujących dzięki panelowi na płycie grzejnej
Elementy sterujące tej płyty grzejnej zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były zawsze łatwo dostępne. Wystarczy sięgnąć i wyregulować ustawienia.
Zawsze wiesz, które pole grzejne jest nadal gorące
Dzięki wskaźnikom ciepła resztkowego zastosowanym w tej płycie grzejnej będziesz zawsze wiedzieć, które jej obszary są nadal gorące.
Zabezpiecz swoje dzieci przed możliwością przypadkowego włączenia płyty grzejnej
Ta płyta grzejna jest wyposażona w praktyczną blokadę uruchomienia, która uniemożliwia jej przypadkowe włączenie przez dzieci. Wystarczy jedno dotknięcie przycisku.
Powierzchnia, którą łatwo utrzymać w czystości
Powierzchnia ze szkła ceramicznego tej płyty grzejnej jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Wystarczy ją przetrzeć szmatką.
Swoboda instalacji w dowolnie wybranym miejscu
Dzięki niezależnej konstrukcji tej płyty grzejnej, będziesz mieć więcej swobody w wyborze miejsca jej instalacji. Wybierz takie, które będzie najlepiej odpowiadać Twojemu stylowi gotowania.
| Weight | 8200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 600 x 700 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Electrolux |
|---|---|
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Moc całkowita | 6.5 |
| Informacje o płycie | - Moc/średnica - pole lewe przednie: 2300W/210mm |
| Funkcje | Sygnał dźwiękowy |
| Pozostałe parametry | Podświetlane sterowanie |
| Wysokość | 3.8 |
| Szerokość | 57.6 |
| Głębokość | 51.6 |
| Sterowanie | dotykowe |
| Oznaczenia | |
| Budowa | ceramiczna |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |