plecaki/tornistry
Plecak tweedowy
- Nr katalogowy:
19146
- Płeć: Dziewczynki
- Waga: 200
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
69.00 zł / szt
84.87 zł gross
Plecak tweedowy
Elegancki plecak wykończony tweedową tkanią z odwracalnymi cekinami. Jest wyposażony w zamki błyskawiczne. Ramiona są regulowane, plecak posiada trwały uchwyt.
| Weight | 388 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 220 x 285 cm |
Technical Specifications
| Brand | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19146 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Waga | 200 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21 x 25 x 15 cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tkanina |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |