torby/etui/plecaki
Plecak do notebooka 12-14.1 cali BASE XX, czarny
- Wymiary:
280 x 100 x 380 mm
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu 12-14.1 cali
- Rodzaj: Plecak
- Full specification
Status: Out of stock
55.16 zł / szt
67.85 zł gross
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 100 x 380 mm |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 12-14.1 cali |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 300D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 330 x 420 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |