torby/etui/plecaki
Plecak do laptopa Terra 15.6 Szary
- Pasuje do:
Uniwersalny, laptopy do max 15,6"
- Wymiary:
- Wymiary wewnętrzne: 36 x 11 x 45 cm
- Wymiary zewnętrzne: 39,5 x 8 x 54 cm
- Pojemność: 21,5 l
- Waga: 640
- Full specification
Status: Out of stock
163.36 zł / szt
200.93 zł gross
Plecak do laptopa Hama Terra 15.6
| Weight | 600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 350 x 480 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Pasuje do | Uniwersalny, laptopy do max 15,6" |
| Wymiary |
|
| Waga | 640 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Beżowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |