bańki mydlane
Pistolet na bańki b/o
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
010327
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 18 in stock
17.99 zł / szt
22.13 zł gross
Pistolet na bańki b/o
Pistolet na bańki to nie tylko świetna rozrywka, ale także doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych u dzieci już od 3. roku życia. Dzięki możliwościom, jakie oferuje ten produkt, maluchy będą mogły wcielić się w rolę małych artystów bańkowych, tworząc kolorowe bańki mydlane w różnych kształtach i rozmiarach.
Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1 sztuki.
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 010327 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pistolety |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16,5 x 8,9 x 18,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Weight | 314 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 185 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |