piórniki
Piórnik saszetka Minecraft prostokąt
- Bezpieczeństwo:
Nie zalecane dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia. Ryzyko zadławienia. Zawiera małe elementy.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
MCBAM010
- Full specification
Status: Out of stock
22.90 zł / szt
28.17 zł gross
Piórnik saszetka Minecraft, idelany do przechowywania artykułów piśmienniczych i akcesoriów szkolnych.
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Nie zalecane dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia. Ryzyko zadławienia. Zawiera małe elementy. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | MCBAM010 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Marka | Minecraft |
| Rodzaj | Piórniki i teczki |
| Wymiary | 8 x 8 x 22 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Poliester |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 250 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |