pendrive
PinStripe 16GB Czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 16
- Wymiary:
54 x 21 x 9,22 mm
- Full specification
Status: Out of stock
15.58 zł / szt
19.16 zł gross
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 x 90 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | Verbatim |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 16 |
| Wymiary | 54 x 21 x 9,22 mm |
| Waga | 8.6 |
| Prędkość zapisu | 2.5 |
| Prędkość odczytu | 8 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |