edukacyjne/interaktywne
Pilot do telewizora na baterie
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
108889
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
24.00 zł / szt
29.52 zł gross
Pilot TV z dźwiękiem i efektami świetlnymi
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 x 126 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 108889 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 12 x 5 x 22 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |