gry zespołowe
Piłka nożna z bramką, lewitująca
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
013963
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 14 in stock
40.89 zł / szt
50.29 zł gross
Piłka nożna z bramką, lewitująca
Zestaw piłkarski Hover Soccer + bramki - gra do domu. Zamień pokój w boisko piłkarskie! Zestaw zawiera lewitującą piłkę Hover Soccer z podświetleniem LED oraz lekkie bramki, które pozwalają na emocjonującą grę w domu. Piłka unosi się na poduszce powietrznej, dzięki czemu płynnie ślizga się po podłodze, a miękka obudowa chroni meble i ściany przed uderzeniami. Idealny zestaw dla dzieci, który rozwija refleks, koordynację i zachęca do aktywnej zabawy - niezależnie od pogody.
Najważniejsze cechy:
- Efekt lewitującej piłki (poduszka powietrzna)
- Kolorowe podświetlenie LED
- Bezpieczna, miękka krawędź
- Idealny zestaw do zabawy w domu
| Weight | 560 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 205 x 280 cm |
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 013963 |
| Obszar | Sport |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Piłki |
| Wymiary | Średnica piłki: 18 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 20,5 x 10 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |