Wszystkie zabawki
Piłka 15 cm ze światłem
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
068227
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
19.90 zł / szt
24.48 zł gross
Nowoczesna piłka nożna
- Piłka na poduszce powietrznej
- Posiada efekty świetlne
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 068227 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport |
| Rodzaj | Piłki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16 x 20 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 200 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |