Promocje zabawek
Piesek chodzący na smyczy
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
122736
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
38.00 zł / szt
46.74 zł gross
Piesek chodzący na smyczy
Funkcje:
- Chodzi do przodu
- Szczeka
- Rusza ogonkiem
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 122736 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pieski |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24,5 x 26 x 11 cm |
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Weight | 493 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 245 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |