pendrive
Pendrive UME2 8GB USB 2.0 Biały
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 2000
- Pojemność pamięci flash: 8
- Wymiary:
55.0 x 21.0 x 9.6 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
19.59 zł / szt
24.10 zł gross
USB 2.0 UME2
UME2 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłym antypoślizgowym wzorem ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy daje to pewność, że się nie zgubi. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki.
Pamięć UME2 dostępna jest w pojemnościach od 8 GB do 128 GB. Użyte komponenty pozwalają uzyskać prędkości odczytu do 20 MB/s i zapisu do 5 MB/s. Podobnie jak wszystkie inne pamięci USB marki GOODRAM, UME2 objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 100 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Pojemność pamięci flash | 8 |
| Wymiary | 55.0 x 21.0 x 9.6 mm |
| Waga | 9 |
| Prędkość zapisu | 5 |
| Prędkość odczytu | 20 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |