pendrive
Pendrive TransMemory U366 64GB USB 3.0
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 64
- Full specification
Status: Out of stock
20.97 zł / szt
25.79 zł gross
Stylowa, kompaktowa konstrukcja
Elegancka metalowa konstrukcja pamięci flash USB TransMemory U366 stanowi doskonałe uzupełnienie stylowych notebooków wszędzie tam, gdziekolwiek ją ze sobą zabierzesz.
Mały rozmiar, duża pojemność
39 mm długości, 12,2 mm szerokości, 4,5 mm grubości - U366 możesz zabrać ze sobą, gdziekolwiek tylko zechcesz.
Praktyczny organizer do kluczy
Już nigdy niczego nie zapomnisz! Organizer do kluczy U366 to doskonały dodatek do Twoich kluczyków do domu/samochodu.
Szybki transfer plików
Wykorzystanie interfejsu USB 3.2 Gen 1 (kompatybilnego z USB 2.0) umożliwiającego uzyskanie szybkości odczytu do 200 MB/s pozwoli Ci na szybsze zakończenie pracy.
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 x 75 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kioxia |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 39 x 12,2 x 4,5 mm |
| Waga | 6 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |