pendrive
Pendrive Slider 16GB czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Pojemność pamięci flash: 16
- Wymiary:
58,5 x 21 x 11 mm
- Full specification
Status: Out of stock
15.99 zł / szt
19.67 zł gross
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 90 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | Verbatim |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Pojemność pamięci flash | 16 |
| Wymiary | 58,5 x 21 x 11 mm |
| Waga | 8 |
| Prędkość zapisu | 4 |
| Prędkość odczytu | 10 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |