pendrive
Pendrive Hayabusa U301 128GB USB 3.2 gen.1 biały
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
51.4 x 21.4 x 8.4 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 24 in stock
49.59 zł / szt
61.00 zł gross
- Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U301 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do do 128 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd.
- Prosta konstrukcja pamięci flash USB TransMemory U301 sprawia, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie.
- Pamięć flash USB KIOXIA TransMemory U301 proste rozwiązanie do przechowywania multimediów. Pamięć mała rozmiarem, ale wielka pojemnością z technologią USB 3.2 Gen 1. Pojemność modeli do 128 GB pozwoli Ci na skoordynowanie jeszcze większej ilości danych pomiędzy różnymi urządzeniami..
Technical Specifications
| Brand | Kioxia |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 51.4 x 21.4 x 8.4 mm |
| Waga | 8 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 320 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 130 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |