pendrive
Pendrive Elite UE800 512GB USB3.2-C Gen2
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 512
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
174.21 zł / szt
214.28 zł gross
- Bezproblemowe przesyłanie plików dzięki USB 3.2 Gen2
- Do 1000 MB/s odczytu/zapisu
- Obsługa USB Type-C zapewniająca wysoką kompatybilność
- Otwór na smycz do mocowania do breloczków i toreb
Technical Specifications
| Brand | Adata |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 512 |
| Wymiary | 73 x 21.3 x 8.9mm |
| Waga | 13 |
| Prędkość zapisu | 550 |
| Prędkość odczytu | 1000 |
| Interfejs | USB Type C 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 105 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |