Pendrive DashDrive Value UV150 32GB USB 3.2 Gen1 czarny
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
58 x 18 x 10 mm
- Waga: 9
- Full specification
Pamięć flash USB UV150
UV150 łączy klasyczny wygląd z ekonomiczną ceną, interfejsem SuperSpeed USB 3.2 Gen 1 i atrakcyjną perłową obudową. W kolorze połyskującego onyksu, jego minimalistyczny i nowoczesny design sprawia, że jest modnym i praktycznym dodatkiem zarówno w mieście, jak i poza nim.
Super prędkość? Duża wartość!
Teraz nie ma powodu, aby unikać wyższych kosztów interfejsu USB 3.2 Gen 1. Dysk flash USB UV150 zapewnia wygodę i szybkość dysków USB klasy premium konsumentom o ograniczonym budżecie.
Inteligentniejszy projekt
Poręczna zatrzaskowa nasadka zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie nasadki dysku z tyłu urządzenia, zapobiegając jej zgubieniu, a także wygląda całkiem fajnie.
Błyszczący i mobilny
Błyszcząca powierzchnia UV150 przyciągnie wzrok i zwróci uwagę, a szerokie miejsce na smycz u podstawy dysku pozwala na użycie z szerszą gamą pasków nośnych niż często widuje się w dyskach flash USB.
Technical Specifications
| Brand | Adata |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 58 x 18 x 10 mm |
| Waga | 9 |
| Prędkość zapisu | 10 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia |
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 100 x 110 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |