pendrive
Pendrive BLAZE B30 64GB USB 3.0 LED czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Wymiary:
53.7 x 18.0 x 10.3 mm
- Waga: 14.8
- Full specification
Status: Out of stock
12.97 zł / szt
15.95 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Silicon Power |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 53.7 x 18.0 x 10.3 mm |
| Waga | 14.8 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Pojemność pamięci | 64 GB |
| Oznaczenia |
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 85 x 125 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |