pendrive
Pendrive 512GB HP USB 3.2 USB HPFD911W-512
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 512
- Full specification
Status: Out of stock
121.70 zł / szt
149.69 zł gross
- Ciesz się super szybkim odczytem do 500/ i zapisem 450 MB/s.
- Utrzymaj wydajność transferu 400/200 MB/s, 7-10X lepsza niż tradycyjne urządzenie USB 3.2.
- Przesyłanie filmów 4K w 13 sekund lub 1000 zdjęć w 23 sekundy.
- Najlepsze ekonomiczne rozwiązanie do przesyłania dużych plików.
- Szybkie przesyłanie i tworzenie kopii zapasowych plików, zdjęć i filmów do komputera z prędkością USB 3.2.
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 512 |
| Wymiary | 67.3 x 22.1 x 9.5 mm |
| Waga | 156 |
| Prędkość zapisu | 300 |
| Prędkość odczytu | 410 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 100 x 135 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |