pendrive
Pendrive 32GB Nano Store USB 3.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
18 x 16 x 7,8 mm
- Full specification
Status: Out of stock
32.47 zł / szt
39.94 zł gross
Pendrive 32GB Nano Store USB 3.0
Napęd Verbatim NANO USB to niewielki napęd doskonale sprawdzający się podczas współpracy z urządzeniami, w przypadku których używanie napędów normalnej wielkości może być problematyczne.
Napę Verbatim NANO USB doskonale się sprawdza w przypadku telewizorów, odtwarzaczy multimedialnych, systemów samochodowych i ultrabooków nie zwiększając ich wymiarów w żaden sposób.
Po włączeniu do portu USB tylko około 5 mm napędu Verbatim Store 'n' Stay NANO USB wystaje, co oznacza, że urządzenie jest tak małe, że można go nie wyciągać z portu.
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 90 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | Verbatim |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 18 x 16 x 7,8 mm |
| Waga | 3 |
| Prędkość zapisu | 25 |
| Prędkość odczytu | 80 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |