pendrive
Pendrive 32GB HP USB 3.1 HPFD755W-32
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
55,0 mm x szer: 17,2 mm x wys.: 9,5 mm
- Full specification
Status: Out of stock
11.95 zł / szt
14.70 zł gross
Uprość swój mobilny styl życia dzięki dyskowi flash USB HP x755w. Wyposażony w technologię USB 3.1 i przesuwaną konstrukcję bez pokrywek, x755w jest idealny do błyskawicznego przesyłania dużych plików, takich jak filmy, filmy i więcej.
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 55,0 mm x szer: 17,2 mm x wys.: 9,5 mm |
| Waga | 8.8 |
| Prędkość zapisu | 30 |
| Prędkość odczytu | 75 |
| Interfejs | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 80 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |