pendrive
Pendrive 1TB USB 3.2 PRO Elite V2 P-FD1TBPROV2-GE
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 1
- Full specification
Status: Out of stock
257.83 zł / szt
317.13 zł gross
Technical Specifications
| Brand | PNY |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 1 |
| Wymiary | 56 x 18 x 9 mm |
| Prędkość zapisu | 500 |
| Prędkość odczytu | 600 |
| Interfejs | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 100 x 133 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |