PDU EPDU2216SMBO
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia dla pracy urządzenia: -5 - 50 °C
- Wilgotność względna: 5 - 95 %
- Wysokość pracy (w metrach nad poziomem morza): 0 - 3000 m
- Temepratura otoczenia dla przechowywania: -25 - 65 °C
- Wilgotność wzg
- Zabezpieczenia / filtry: Nie
- Napięcie wejściowe (maks.): 400
- Full specification
Easy Rack PDU, Switched Metered Outlet, 0U, 3F, 11kW, 230V, 16A, (18) C13 i (6) C19 wyjścia, IEC60309 3P+N+PE wejście
Łatwa w obsłudze listwa zasilająca typu PDU z funkcją pomiaru i przełączania na każde gniazdo - model EPDU2216SMBO - zapewnia zaawansowane możliwości monitorowania i sterowania zasilaniem na poziomie poszczególnych gniazd, wspierając krytyczną infrastrukturę IT.
Karta zarządzania siecią NMC3 oferuje zwiększone bezpieczeństwo cybernetyczne dzięki zabezpieczonym interfejsom i zmodyfikowanej polityce haseł. Listwa PDU integruje się z platformą EcoStruxure IT za pomocą karty NMC3 i może być obsługiwana oraz konfigurowana przez interfejs WWW, SNMP oraz wiersz poleceń (CLI).
Model EPDU2216SMBO został zaprojektowany do zastosowań trójfazowych o mocy do 11 kW, spełniając branżowe normy dokładności pomiaru na poziomie 1%. Wyposażony jest we wtyk typu IEC 60309 32A 3P+N+PE, osiemnaście gniazd IEC C13 oraz sześć gniazd IEC C19.
Obudowa z ultralekkiego aluminium zapewnia redukcję wagi do 50%, a urządzenie oferuje także funkcję monitorowania środowiskowego oraz nowy, ulepszony moduł wyświetlacza. Możliwość montażu pionowego pozwala na instalację urządzenia w szafie rack lub obudowie w przestrzeni zero U, bez zajmowania cennego miejsca w szafie.
Urządzenie zaprojektowano do pracy w zakresie temperatur od -5°C do +50°C i objęte jest standardową 2-letnią gwarancją. Użytkownicy mogą zdalnie zarządzać gniazdami - wyłączać nieużywane (aby zapobiec przeciążeniom) lub ponownie uruchamiać zablokowane urządzenia (co pozwala zminimalizować kosztowne przestoje i uniknąć konieczności fizycznego dostępu do sprzętu).
Listwa PDU obsługuje połączenie kaskadowe do 4 jednostek pod jednym adresem IP, co obniża koszty sieciowe. Dostępne są również porty do monitorowania środowiska zewnętrznego (czujnik sprzedawany osobno) do pomiaru temperatury i wilgotności.
| Weight | 8000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2010 x 190 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Napięcie wejściowe (maks.) | 400 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 230 |
| Prąd znamionowy | 16 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C19, 18 x IEC-C13 |
| Porty zasilania we. | 3Ph + N + PE |
| Wysokość | 0U |
| Wymiary | 1800 x 55 x 56 mm |
| Waga | 7.12 |
| Pozostałe parametry | Typ sieci komunikacyjnej: 10/100BASE-T |
| Certyfikaty | CE |
| Akcesoria w zestawie | Instrukcja montażu |
| Długość przewodu | 3 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0, 4 x RJ-45 LAN |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 11 kVA |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |