słuchawki
PC 3 Chat Słuchawka stereo 2 x Jack
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Mono
- Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 21 in stock
54.00 zł / szt
66.42 zł gross
EPOS PC 3 CHAT - Słuchawka nagłowna z pałąkiem na dwoje uszu ze złączem 2 x Jack 3,5mm, mikrofon z wyciszaniem szumów, szerokie pasmo przenoszenia. Kompatybilna z urządzeniami wyposażonymi w gniazdo audio-jack 2 x 3,5mm.
- Interfejs Jack: złącza 2 x3,5 mm z 4 polami do karty dźwiękowej w komputerze
- Usuwanie szumów: dzięki eliminującemu zbędne hałasy mikrofonowi będziesz w pełni czytelny bez konieczności podnoszenia głosu
- Stereofoniczny: idealne rozwiązanie słuchawkowe na dwoje uszu do komunikacji internetowej VoIP, rozmów przez telefon komórkowy oraz miłośników muzyki
- Lekki i wygodny: bardzo lekka konstrukcja pałąka nagłownego pozwala na komfort użytkowania przez długi czas
- Jakość za niewielkie pieniądze: doskonała przejrzystość dźwięku i trwałość za niewygórowaną cenę
Technical Specifications
| Brand | EPOS |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Mono |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Weight | 184 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 210 x 245 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |