Parownica SGS31 1500W
- Moc: 1500
- Strumień pary: 30
- Pojemność zbiornika na wodę: 250
- Full specification
Parownica do ubrań SGS31
Idealnie wyprasowane ubrania!
- Trzystopniowa regulacja strumienia pary
- Moc: 1500 W
- Składana rączka
Szybkie doprowadzenie koszuli do doskonałej gładkości, rozprostowanie kilku zagnieceń, które powstały na wyprasowanej już wcześniej sukience, a może odświeżenie zasłon w salonie... Czy jest na to sposób? Jest to możliwe przy użyciu parownicy SGS31 marki PRIME3.
SGS31 to urządzenie niezwykle łatwe i przyjazne w obsłudze. Wystarczy wlać wodę do odłączanego zbiornika o pojemności 250 ml, włączyć parownicę i już po niespełna minucie rozpocząć prasowanie. Składana rączka parownicy umożliwia zapakowanie jej do małej walizki i zabranie ze sobą w podróż.
Urządzenie posiada 3-stopniową regulację strumienia pary, dzięki czemu można go regulować w zależności od rodzaju i stopnia zagniecenia prasowanej tkaniny. Strumieniem pary steruje się wciskając przycisk regulacji pary. Po włączeniu urządzenia strumień pary jest najmocniejszy i z każdym kolejnym przyciśnięciem jego intensywność się zmniejsza. Sygnalizuje to kolor diody - od zielonego, przez ciemnoniebieski, do jasnoniebieskiego. Moc na poziomie 1500 W zapewnia odpowiednio silny strumień pary, która dokładnie wyprasuje i odświeży garderobę.
Korzystając z parownicy SGS31 najlepszy efekt uzyskuje się prasując w pionie, jej działanie oparte jest bowiem na dokładnej penetracji włókien materiału przez parę wodną, która tylko w takiej pozycji może swobodnie przejść przez włókna, odpowiednio je rozluźniając i odświeżając.
Kabel o długości 1,8 m pozwala na wygodne manewrowanie parownicą podczas prasowania, a stosunkowo niewielka waga urządzenia, wynosząca zaledwie 1,1 kg, jeszcze bardziej poprawia komfort i wygodę pracy.
Technical Specifications
| Brand | PRIME3 |
|---|---|
| Moc | 1500 |
| Strumień pary | 30 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 250 |
| Funkcje | Składana rączka |
| Wymiary | 10 x 16 x 20 cm |
| Waga | 1.1 |
| Funkcje specjalne |
|
| Długość przewodu | 1.8 |
| Typ | Parownica |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 1000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 160 x 100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |